درهمکده
مرجع مطالب بروز دنیای وب

نسخه قابل ارتقا Makbook pro 2019 در دستور کار اپل قرارگرفت

نسخه قابل ارتقا Makbook pro 2019 جزاخبار وگزارش‌ها حاکی از ارائه‌ی آخرین نسخه‌یMacBook Proشرکت اپل باساختاری ماژولار وقابل ارتقاست.
این شرکت بزرگ دنیا با نام اپل قصدمعرفی وآغاز عرضه‌ی آن را درWWDC 2019دارد.
بنظر می‌رسدشرکت اپل قصد معرفی یک نسخه‌ی جدیدماژولارMacPro 2019را درکنفرانس جهانی توسعه‌ دهندگان سال2019 یا WWDC دارد.
این کنفرانس در ماه ژوئن سال جاری 2019 برگزار خواهد شد.
شایعات برآمده ازگزارش‌هاِی خبرگزاری بلومبرگ همچنین احتمال انتشار ابزار تبدیل محتوای آیپاد به Mac را منتفی ندانسته است.

نسخه قابل ارتقا Makbook pro 2019
نسخه قابل ارتقا Makbook pro 2019

بنا بر اظهارات منابع خبری بلومبرگ،شرکت بزرگ اپل به‌طور محرمانه، در حال بررسی پیش‌نمایش نسخه جدید و بهینه‌ای از سری نوت‌بوک سطح بالای Mac Pro در کنفرانس جهانی توسعه‌ دهندگان سال جاری 2019 است. با این وجود هنوز تصمیمات این شرکت در این‌باره علنی نشده است. درحالی‌که شرکت اپل در گذشته صحبت‌هایی در مورد تعهدش به ساخت یک نسخه جدید Mac Pro کرده است و تاریخ عرضه‌ی آن را به مقطعی از سال جاری موکول کرده، اطلاعات چندانی در مورد این کامپیوتر MacBook سطح بالا همچنان وجود ندارد.

ساخت ماژولار نسخه‌ی بعدی Mac

ساخت کامپیوتر به شیوه‌ی ماژولار این امکان را به کاربران خواهد داد تا دستگاه خود را در خلال سال‌های بعد به آسانی ارتقا دهند، بنابراین هواداران اپل، صاحبِ کامپیوتر قابل ارتقایی متناسب با نیازها و توان خرید خود خواهند شد. این قابلیت ارتقا چیزی است که همیشه باعث خشنودی دارندگان کامپیوترهای شخصی بوده، اما محصولات اپل از این نظر در تنگنا بوده و امکان ارتقا و تعمیر در خانه را نداشته‌اند.

قبلا یک چنین راهکار ارتقای ماژولاری را به‌طور سربسته در مورد Mac Mini شاهد بودیم، در Mac Mini ویژگی جدیدی وجود داشت که امکان اتصال تعدادی از این کامپیوترها را برای ساختن یک دستگاه واحد قدرتمندتر فراهم می‌کرد.

نسخه قابل ارتقا Makbook pro 2019
نسخه قابل ارتقا Makbook pro 2019

هواداران شرکت اپل همواره نگرانی هایی درمورد اکراه این شرکت ازبروز خلاقیت‌های ویژه واقدامات روزآمد درمورد آخرین محصولات حرفه‌ای‌اش دارند.
خبر معرفی چنین نسخه‌ای از محصول پرچم‌دار 2019 Mac Pro در کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان سال ۲۰۱۹، قطعاً خبری خوش‌آیند است.

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.